Najpiękniejsza szopka (nie tylko) w Leżajsku

20121228_125221

Najpiękniejsza szopka, jaką kiedykolwiek widziałam, znajduje się w kościele bernardynów w Leżajsku. Wieść gminna niesie, że układaniem tego cudeńka zajmuje się tylko jeden brat…

20121228_124725

20121228_125237

Szopka zajmuje prawie całą kaplicę św. Franciszka. Zapraszam do jej obejrzenia (i posłuchania). 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii moje wideo, pamiętniczek, prywatnie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na Najpiękniejsza szopka (nie tylko) w Leżajsku

 1. Vojtek pisze:

  Dziękuje Ewo. przyszliśmy do szopki. Tylko, żeby potem nie było, że w tej szopce to leży nasze dziecko owoc przygody amsterdamskiej. Zaświadczysz słowem honoru, że to nie nasze dziecko???
  Zresztą ja bym dziecka w szopce nie położył.
  Piękna szopka! Bardzo lubię takie cudeńka! Po prostu ręczna, piękna robota, w której jest duch. I tradycja w narodzie nie może zginąć.
  Dziękuję, pamiętaj, ze masz dać świadectwo.
  Voijtek i w zastępstwie jako Otylia:)_

 2. Jasna8 pisze:

  Śliczna , trochę za daleko do obejrzenia osobiście 🙂

 3. tomasz pisze:

  Bardzo ciekawa i bardzo swojska ta szopka Ewuniu.Przez lokalny patriotyzm zapraszam do Jarosławia, do naszej Bazyliki Matki Bożej Bolesnej , z tą małą podopieczną, dla której jesteś ciocią. Pozdrawiam, Tomasz

 4. Jaclyn pisze:

  You know, Romney may look better than Obama, but they are both funded by the same people, so chances are Romney is going to be the same as Obama, taking away our freedoms and whatnot. I&71;8#2m not saying Obama is better, just that they are both part of the NWO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

😉 😐 😡 😈 🙂 😯 🙁 🙄 😛 😳 😮 mrgreen.png 😆 💡 😀 👿 😥 😎 ➡ 😕 ❓ ❗