Nieco mądrości z kobiecych czasopism

pinewcia

Wraz z ekspertami (…) rozmawiałyśmy o zabiegach medycyny estetycznej. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że najważniejsze jest dobre samopoczucie i poczucie własnej wartości. („Uroda” 9/2013)

Podczas spotkania [twórczyni marki OPI] opowiadała dziennikarzom o tym, jak powstają nowe kolory lakierów i dlaczego piękny manicure jest tak ważny w życiu każdej kobiety. („Uroda” 8/2013)

Na koniec prawdziwa perełka:
Żyjemy w czasach, w których standardem jest świetny wygląd, uroda i młodość. („Uroda” 8/2013)

Jak się odnajdujecie w tej nowej, cudownej rzeczywistości? 😉

Ten wpis został opublikowany w kategorii niezbyt poważne i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na Nieco mądrości z kobiecych czasopism

 1. Tomasz pisze:

  Dzięki Bogu, że nie jestem kobietą (tą, która układa sobie życie wg tych kobiecych seksczasopism). Ewuniu, takim puszczeniem oczka uwiodłaś Marka? Pozdrawiam, 😉

 2. pola pisze:

  być może rzeczywistość jest „nowa i cudowna”, ale… któraż z nas się temu z chęcią nie poddaje? 😉

 3. Ginger pisze:

  Ja się w niej odnajduję ….w drodze w dzikie i odludne miejsca. Im bardziej dziko, tym lepiej.
  Manicure jest oczywiście! bardzo ważny w moim życiu! Zwłaszcza kiedy drę pazurami po skale żeby z niej nie spaść. Oczywiście moja wartość zależy od ilości niezłamanych tipsów i ilości źle dobranego pudru, warzącego się jak śmietana w zupie przy +40 stopniach w cieniu. Dzięki temu czuję się mondra i pienkna, bo wreszcie zrozumiałam jaki ten manikjur jest dla mnie i dla KAŻDEJ kobiety ważny.

  Z niecierpliwością czekam na kolejny wpis 🙂
  Pozdrawiam!

 4. Vojtek pisze:

  Ewo
  Czyli ja żyje sprzecznie ze standardami. Bo młody to ja byłem. Ale dość dawno. I te standardy są sprzeczne z rzeczywistością. Bo polskie społeczeństwo się starzeje w zastraszającym tempie. Pozdrawiam Ewę i przy okazji Pana Markomana.
  Vojtek po wojnie polsko polskiej 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

😉 😐 😡 😈 🙂 😯 🙁 🙄 😛 😳 😮 mrgreen.png 😆 💡 😀 👿 😥 😎 ➡ 😕 ❓ ❗